Cēsis ir varen kosmiska pilsēta – ar pārsteidzošām vietām un lietām un zvaigžņotiem cilvēkiem. Un, kad zvaigžņotie satiekas – ir svētki. Tādi, kas ļauj pietuvoties zvaigznēm un skanēt vēl tālāk! 

Pasākuma “Cēsis 815 – Skanam tālāk” tehniskā producēšana, kopā skatīšanās laukumu iekārtošana. 

Tiešraidēm ir īpašs šarms – viss notiek šeit un tagad! Un mēs darām visu, lai ar katru šādu notikumu pārsteigtu arvien vairāk. 

Vēl īpašāk, ja notikumam ir pievienotā vērtībā. Tā šoreiz, kopā ar tiešraides koncerta skatītājiem, vācām līdzekļus, lai atbalstītu talantīgās akordeonistes Alises Siliņas ceļu uz izaugsmi. 

Alises siliņas tiešsaistes solokoncerta “Atklāsme” producēšana, dekorēšana. 

Cēsis un cēsnieki aug, mainās, kļūst radošāki. Un nu pilsētā top vieta radošu un digitālu ieceru īstenošanai!

Cēsu radošais un digitālais kvartāls, kas atradīsies bijušās “MRU” ražošanas un saimniecības telpās, būs vieta kur augt un attīstīties. Un tas viss jau pavisam drīz!

Tiešraides prezentācijas “Kas būs Cēsu radošais un digitālais kvartāls?” nodrošināšana, scenogrāfijas nodrošinājums.

Gaisma tumsu lauž un ienāk mūsu prātos un sirdīs!
Tā arī Līgatnē iesācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks – ar krāšņu gaismu instalāciju, kas ienesusi kaut kripatiņu prieka ikviena pilsētas iedzīvotāja sirdī.

“Egles iedegšana Līgatnē 2020” gaismas un skaņas instalācijas radīšana.

Iedvesmoti Cēsu radošie, varošie un darošie!

Cēsu uzņēmēju forums, pielāgojoties situācijai valstī, mainījis formātu un nu 3 dienu garumā norisinās digitālā vidē. Ar tehniski sarežģītas tiešraides starpniecību, trīs dienu laikā uzņēmēji varēja gūt ieskatu tendencēs, rast idejas tam, kā attīstīt uzņēmumu zaļajā un digitālajā kursā, kā arī iedvesmoties no uzņēmējiem, kuri ir piedzīvojuši lielas pārmaiņas gan individuāli, gan arī savās organizācijās.

“Cēsu uzņēmēju foruma 2020” tiešraides nodrošināšana, filmēšanas studijas scenogrāfijas radīšana un pasākumu apkalpošana.

 

Pasaule mainās – sarunām ir jāturpinās!

Lai arī līdz šim nepieredzētā formātā, tomēr sarunu festivāls LAMPA 2020 notika! 12 tiešraidēs no “kopCĒSIS” filmēšanas studijas Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kino zālē, atkal varējām apjaust, cik liels spēks ir sarunai.

Kad svētkus svin pilsēta, it visam jākļūst krāšņam! Īpaši, ja svēktkus svin mūsu CĒSIS…

Tā šogad, kad svētkus svinam citādi, svētku rotā ietērpti kopā skatīšanās laukumi pilsētā, kā arī pasākuma filmēšanas studija. 

Pasākuma “Cēsis 814 – Svinam kopā!” filmēšanas studijas, kopā skatīšanās laukumu dekorēšana. 

Arī citādi svētki var būt krāšņi un sirsnīgi! Tā arī Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas 2020.gada izlaidums paliks atmiņā kā neierasts, bet emocijām bagāts notikums. 

Šķietami neiespējamais, nodod emocijas arī skatītājiem otrpus ekrānam, tomēr izrādijies iespējams, un krāšņus svētkus ikviens varēja svinēt jebkurā vietā Latvijā. 

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas CITĀDA IZLAIDUMA producēšana, dekorēšana. 

Ir svētki, kas ilgst pat divas nedēļas. Un katra diena ir kā jauns piedzīvojums, kas atkal un atkal atgādina, cik bagāti esam ar dabu, kas mums apkārt. Daba iedvesmo, aicina satikties un ļauj patverties no ikdienas steigas. Tā šoreiz, ik dienu, divu nedēļu garumā, tikāmies ar Jums, lai uzklausītu atmiņu stāstus par Gauju un tās apkārtni, lai radītu idejas, kas palīdzētu mūsu Gaujai atdzimt agrākajā spozmē.

Īslaicīgā biroja “Misija: Gauja” darbības nodrošināšana, dekorēšana, pasākumu producēšana, tehniskais nodrošinājums Cēsīs.

 

Koncerts kļūst par vēl īpašāku notikumu, kad tas ne tikai priecē skatītājus, bet arī iedvesmo un pilnveido dalībniekus. Tā arī šoreiz, Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņi varēja izdzīvot vēl nepieredzētu stāstu, piedaloties koncertā “Sajūti”. Emocijas neizpalika, jo šis bija stāsts par mums – mūsu sapņiem, ilgām, cerībām un visbeidzot ar apziņu, ka pie mums taču ir tik skaisti… kā pasakā!

Cēsu Bērnu un jauniešu centra koncerta “Sajūti” režijas izstrāde, scenogrāfijas nodrošinājums.

Spraigas diskusijas, inovatīvas idejas, izglītojošas sarunas – sarunu festivāls “Lampa” nebeidz pārsteigt! Un Cēsu telts ir viens no notikuma centrālajiem punktiem, ja reiz esam šeit, Cēsīs. Divas dienas festivāla apmeklētāji mācījušies drosmi sarunāties un rīkoties, drosmi uzdrīkstēties. Arī mēs uzdrīkstējāmies būt daļa no lielā notikuma un tas bija neaizmirstami. Par drosmīgiem svētkiem!

Cēsu telts sarunu festivālā “Lampa” tehniskais nodrošinājums, pasākumu producēšana, dekorēšana.

Viņi svētkus svinēja skaļi un ļoti lustīgi. Beidzot sanākuši visi kopā, varēja dziedāt, dejot un spēlēt – darīt to, kas sirdij tik tuvs un mīļš. Un tas nekas, ka ikdienā visiem nesanāk satikties, jo svētki pašu pilsētai ir lielisks iemesls, lai sanāktu kopā un vienotos koncertā “Sasaucamies Līgatnē”.

Līgatnes pilsētas svētku koncerta “Sasaucamies Līgatnē” scenārija izstrāde, producēšana.

 

Viņa ir no Latvijas, bet viņš no Austrālijas. Un tad, viņi viens otram teica JĀ. Pavasara sākumā, kad viss sāk mosties, viņi svinēja savu dienu… svinēja skaisti un ar savējiem. Laikam jau tā ir – tos spilgtākos mirkļus radām mēs paši, baudot kopā būšanas prieku. Šo dienu viņi pavisam noteikti atcerēsies vienmēr!

Kas svarīgākais mūsu dzīvē? Lai būtu gaiši! Gaiša dvēsele, gaiši darbi, domas un gaiši cilvēki apkārt. Kad apkārt ir tik daudz cilvēki, kam pateikt PALDIES, ir jārīko koncerts. Bet ne parasts – tāds, kas liek padomāt un apjaustu ko jaunu. Jābūt arī dančiem, kur sajust mūsu tautas melodiju spēku. Dāvanai nav jābūt rokās ieliekamai, reizēm pietiek ar dvēseles bagātināšanu.

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas Pateicības dienas sarīkojuma Vidzemes koncertzālē “Cēsis” producēšana, koncerta “Lai gaiši!” scenārija izstrāde, digitālā satura veidošana, dekorēšana, tehniskais nodrošinājums.

Kā lielos ģiemenes svētkos, tā arī uz koncertu sabraukuši vecāki un draugi no Latvijas malu malām. Un visi ar vienu domu – lai uz mirkli pabūtu kopā, aizmirstos no ikdienības un ļautos neaizmirstamam vakaram. 

Kad kopā ir savējie, varam būt mēs paši un koncertā izspēlēt, izdziedāt un izdejot stāstu par to, ko sirdspuksti stāsta…. 

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas Pateicības dienas sarīkojuma Vidzemes koncertzālē “Cēsis” producēšana, koncerta “Ko sirdspuksti stāsta” scenārija izstrāde, digitālā satura veidošana, dekorēšana, tehniskais nodrošinājums.

Ar citiem īstenotajiem projektiem iepazīties mūsu facebook lapā!

Making magic